Poznajmy się bliżej

Dorota Hennig

Jestem psychologiem, specjalizującym się w seksuologii, psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym, terapeutką par.

Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością z seksuologii klinicznej i psychoterapii zaburzeń psychicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studia podyplomowe "Seksuologia Kliniczna Opiniowanie, Edukacja, Terapia". Poszerzam swoje umiejętności będąc w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Aktualnie również przygotowuję się do certyfikacji na seksuologa klinicznego.

Prowadzę prywatny gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Zielonej Górze jako psycholog, psychoterapeutka i seksuolog. Sesje prowadzę również on-line. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już na studiach. Od tego czasu swoją pracę terapeutyczną regularnie superwizuję, jestem pod stałą superwizją seksuologa klinicznego oraz superwizora psychodynamicznego (aktualnie dwóch superwizorów).

Wykształceniemgr Psychologii - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalnością kliniczną i ścieżką seksuologiczną.


Seksuolog kliniczny w trakcie certyfikacji - Podyplomowe Studia na kierunku "Seksuologia Kliniczna Opiniowanie, Edukacja, Terapia" - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu


Psychoterapeuta psychodynamiczny - Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, w trakcie

Szkoleniai konferencje


2016

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa NTPP „Rewolucja w psychoterapii. Nowe idee, badania i praktyka”

Warszawa, czerwiec 2016

2016

Konferencja 3 sekcji „Nauka i Kultura. Psychoterapia wobec fenomenu agresji we współczesnym świecie”

Warszawa, październik 2016

2017

Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii „Integracja Psychoterapii w dezintegrującym świecie”

Warszawa, czerwiec 2017

2017

Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Seksuolog w procesie kształcenia ustawicznego. Pacjent i seksuolog w procesie terapii”

Poznań, grudzień 2017

2018

Akademia Terapii Par”

Poznań, luty-maj 2018

2019

Międzynarodowa Konferencja "eksuolog w procesie kształcenia ustawicznego część III pt. Norma i patologia rozwoju seksualnego"

kwiecień 2019 Poznań

Porozmawiajmy

Kontakt

Tel. +48 606 320 412Adres email: dorotahennig@wp.pl

Dorota HennigGabinet Psychologiczno-SeksuologicznyUl. Dekoracyjna 365-155 Zielona GóraBudynek NOVITA, pokój 511.