Dołącz do naszego zespołu!

Poniżej znajdziesz oferty pracy w RMSolar i kilka odpowiedni na pytanie, czemu powinieneś dołączyć do naszego zespołu. Pracuj w gronie specjalistów, poszerzaj kompetencje i baw się dobrze dzięki pracy w branży, która zmienia świat na lepsze!

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy ambitnych, pozytywnie nastawionych osób chcących się rozwijać i ceniących sobie pracę w zespole. Doświadczenie w branży OZE jest mile widziane, ale jego brak nie wyklucza Twojej kandydatury.

Budujemy zespół składający się ze specjalistów w swojej dziedzinie, samodzielnych w podejmowaniu decyzji i potrafiących grać drużynowo. W zamian za Twoje zaangażowanie odpłacimy się listą korzyści charakteryzującą najlepsze marki w branży.

150

Zrealizowanych projektów

29

Członków zespołu

140

Klientów

100%

Polskiego kapitału

Korzyści z pracy w RMSolar

Dołącz do RM Solar i ciesz się szeregiem benefitów. Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zespół jest najważniejszy, dlatego stawiamy na partnerskie relacje i dobrą atmosferę wśród naszych pracowników. Kursy i szkolenia pozwolą Ci postawić kolejny krok na ścieżce swojego rozwoju. Doceniamy naszych pracowników dlatego możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i różnego rodzaju premie.

RM Solar to miejsce pracy dla specjalistów, pozytywnych i ambitnych ludzi ceniących sobie komfort pracy. Dołącz do naszego zespołu i buduj razem z nami historię OZE w Polsce.

UMOWAO PRACĘ

SYSTEMMOTYWACYJNY

ELASTYCZNYHARMONOGRAM

PRACAZDALNA

UMOWAO PRACĘ

UMOWAO PRACĘ

Realizacje

Dowiedz się więcej - poznaj RM Solar i technologie PV.

CZYTAJ

Chcesz dowiedzieć się więcej?Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na Twoje pytania.

+48 787 015 330

biuro@rmsolar.pl